RealPlayer

RealPlayer Android için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: Varies with device

Çok fazla sınırlama içeren bir medya oynatıcı

RealPlayer müziğinizi, videolarınızı oynatabileceğiniz ve fotoğraflarınızı Android'de gösterebilen bir medya oynatıcısıdır.

Kullanımı zor

Uygulamanın amacı, tüm dosyalarınızı tek bir yerde merkezileştirerek hepsi bir arada medya uygulamanız olmaktır. RealPlayer ile olan talihsiz problem, uygulamanın tasarımının iyi düşünülmemiş olması ve kullanılabilirliğin çok eksik olması .

Kullanıcı arayüzü temiz ve önemli bir sorunu yok, ancak yeni medya ekledikten sonra uygulama otomatik yenileme işlevinden yoksundur. Bunu bilmeden RealPlayer'ı yükleyebilir ve dinleyeceğiniz veya izleyeceğiniz dosyaları bulamıyorsunuz. Müzik ekledikten sonra, müziğinizi görünmeye zorlamak için dosyalarınızı elle yenilemeniz ve aramanız gerekir.

Kısıtlanmış fonksiyonlar

Video oynatma, RealPlayer'ın sınırlı video formatı desteği nedeniyle de kısa düşüyor. WMV veya MOV dosya türlerini tanımıyor . Ayrıca HD dosyaları ile ilgili sorunları var ve bunları yükleyemiyor. Artı tarafta, çevrimiçi video araması kullanışlı bir eklentidir.

Resim görüntüleyici, resimlerinizin bir ızgarasını gösterdiği ve onları slayt gösterisi olarak görüntülerken müzik çalma yeteneği sağladığı için aynı derecede garip . Ancak, üzücü gerçek şu ki, Android'in varsayılan resim galerisi RealPlayer'dan daha iyi performans gösteriyor.

Bir müzik çalar olarak, RealPlayer iyi bir eklentidir, ancak daha kullanışlı özelliklerinin çoğunu (grafik ekolayzer, müzik veritabanı ve daha geniş video oynatma seçenekleri gibi) açmak için Pro Sürümünü satın alma ihtiyacı dikkati dağıtır.

Gerçek temel oyuncu

RealPlayer iyi bir temel medya uygulamasıdır , ancak halihazırda mevcut olan daha iyi, daha yerleşik uygulamalara karşı rekabet etmek için kendisini çok geç sunar.

AVANTAJLAR

  • Müzik ve video oynatır
  • Güzel çevrimiçi video araması

DEZAVANTAJLAR

  • Sınırlı video oynatımı
  • Manuel medya yenileme gerekli
  • Arkaik kullanıcı arayüzü

android için Ses en fazla indirilenler

RealPlayer

İndir

RealPlayer Varies with device Android için

RealPlayer hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer RealPlayer denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

RealPlayer için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×